Pablo Picasso Colombe volant

Pablo Picasso Colombe volant
Pablo Picasso Colombe volant
Pablo Picasso Colombe volant
Pablo Picasso Colombe volant

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien 1887-1985): Colombe volant - à l´Arc en ciel, 10.10.52, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 49x65 cm
LITTERATUR: Bloch 712

Något gulnad

877839

2021-02-15