Per Julius färglitografi

Per Julius färglitografi
Per Julius färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER JULIUS (född 1952): Höstlandskap med stugor, signerade P Julius, 8/360, färglitografi, bildmått ca 29x42 cm

877842

2021-02-16