Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PER JULIUS (född 1952): Höstlandskap med stugor, signerade P Julius, 8/360, färglitografi, bildmått ca 29x42 cm
877842
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här