Maggie Wibom, bordslampa, 1940-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MAGGIE WIBOM, bordslampa, Stockholms keramik 1940-tal, glaserat lergods, dekor av blommor, signerad MW och med otydlig inpressad stämpel, höjd 41 cm

Kuntoraportti

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

877846

Päivämäärä:

2021-02-28