Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HENRI LAURENS (1885-1954): "Tête de Femme", signerad i blyerts Laurens, numrerad 4, monogramsignerad i trycket, bildmått 19x13 cm
"Ett samlarhem"
Gulnad, ej examinerad ur ram
877852
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här