Karl Höglund oljemålning
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KARL HÖGLUND (Född 1940): Skridskoåkande barn, signerad Karl Höglund, olja på pannå, 70x60 cm
Kuntoraportti
877855
Päivämäärä:
2021-02-15