Karl Höglund oljemålning

Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

KARL HÖGLUND (Född 1940): Skridskoåkande barn, signerad Karl Höglund, olja på pannå, 70x60 cm

Kuntoraportti

877855

Päivämäärä:

2021-02-15