Fez

Fez
Fez
Fez
Fez
Fez
Fez
Fez
Fez
Fez
Fez

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

FEZ, inuti stämplad på svettremen samt etikettmärkt, höjd ca 14 cm

Nagg, slitage

877858

2021-02-21