Skrivbord med uppsats
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, mahognyfanér, 1800-talets första del, skrivskiva av rött läder, en låda, fothyslor i mässing, uppsats med hyllor, skåpsdel med bakomliggande låda, höjd inkl, uppsats 116, 84x89 cm
Fanérsläpp, slitage, nyckel till uppsats medföljer
877859
2021-02-15