Skrivbord med uppsats

Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, mahognyfanér, 1800-talets första del, skrivskiva av rött läder, en låda, fothyslor i mässing, uppsats med hyllor, skåpsdel med bakomliggande låda, höjd inkl, uppsats 116, 84x89 cm

Fanérsläpp, slitage, nyckel till uppsats medföljer

877859

2021-02-15