Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LARS EJE LARSSON (född 1954): (2) Figurkompositioner, signerade Lars Eje Larsson, färglitografier, AP 19/20 resp. 44/195, bladmått 54x39 cm, oramade
877867
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här