Skulptur Gustaf Nordahl

Skulptur Gustaf Nordahl
Skulptur Gustaf Nordahl
Skulptur Gustaf Nordahl
Skulptur Gustaf Nordahl
Skulptur Gustaf Nordahl
Skulptur Gustaf Nordahl
Skulptur Gustaf Nordahl
Skulptur Gustaf Nordahl
Skulptur Gustaf Nordahl
Skulptur Gustaf Nordahl

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

GUSTAF NORDAHL (1903-1992): Skulptur, pojke och flicka, gips, signerad Nordahl, daterad 50, höjd ca 21 cm

Skador

877877

2021-02-21