Johan Pettersson oljemålning

Johan Pettersson oljemålning
Johan Pettersson oljemålning
Johan Pettersson oljemålning
Johan Pettersson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

JOHAN PETTERSON (född 1957): "Golden flowers", olja på duk, signerad och daterad a tergo Johan Pettersson -98, 50x36 cm

877882

2021-02-19