Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, rödmålat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2018, höjd ca 34 cm.
Zustandsbeschreibung
877883
2021-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner