Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOHER, tjur, Spanien, samtida, märkt Soher, otydlig numrering 145/800 (?) (förgylld brons, sockel i marmor, höjd ca 16, längd 24 cm
Sockel med smärre fotnagg
877887
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här