Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, 1700-tal, barock, ek, förtennade beslag i smide, välvt lock, på kulfötter, höjd 89, 121x64 cm

Sprickor, slitage

877888

2021-02-16