Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurscen, signerad Ulrica HV, 1/1, handkolorerad litografi, bildmått ca ca 31x30 cm

Zustandsbeschreibung

877902

2021-02-19