Klubbat för:
200 000 SEK
Utropspris
150 000 SEK
LARS LERIN (Sverige, född 1954): "Hemtrakter", akvarell, signerad, 68 x 99 cm.
Ingår i tema "Lars Lerin"
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.
877903
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här