Poul Pava handkolorerade tryck
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POUL PAVA (född 1967), 3 st, handkolorerade tryck, signerade och daterade 2013 samt även signerade och daterad a tergo, figurkompositioner, bildstorlek ca 26x13 cm.
Ej examinerade ur ramar.
877907
2021-02-27