Lars Lerin träsnitt
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LARS LERIN (Sverige, Född 1954): ur serien "Mostrarnas Tid", träsnitt, signerad, samt numrerad 13/130, bildstorlek ca 38,5 x 36 cm.
Ingår i tema "Lars Lerin".
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.
877912
2021-02-27