Mats Åkerman oljemålning

 Mats Åkerman oljemålning
 Mats Åkerman oljemålning
 Mats Åkerman oljemålning
 Mats Åkerman oljemålning
 Mats Åkerman oljemålning
 Mats Åkerman oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): Skärgårdsmotiv, olja på duk, monogramsignerad samt a tergo Mats Åkerman 2003, ca 55x46 cm

877924

2021-03-08