Heikki Orvola tre vaser

Heikki Orvola tre vaser
Heikki Orvola tre vaser
Heikki Orvola tre vaser
Heikki Orvola tre vaser
Heikki Orvola tre vaser
Heikki Orvola tre vaser

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

200 EUR

HEIKKI ORVOLA, VASER, 3 st, två signerade Heikki Orvola Nuutajärvi Notsjö, tidigt 1970-tal, rött, svart och grönt glas, höjd 13-25 cm

Stora vasen osignerad

877925

2021-02-21