Litografi Minako Masui

Litografi Minako Masui
Litografi Minako Masui

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "ceiba1", signerad, numrerad 1/1, litografi, bildmått ca 20x24,5 cm

877936

2021-02-19