Bengt Hallberg ring 18K guld med bergkristall

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT HALLBERG, ring, 18K guld rund fasettslipad bergkristall, stämplad BEH, Köping 1971, ringstorlek 18,5/58, vikt 7 g

Bruksslitage, ringskenan något skev.

877937

2021-02-27