Byrå
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, fanér i olika träslag, skiva i marmor, 3 lådor, beslag samt dekorelement i mässing, höjd ca 76, 70x34 cm
Slitage, marmorskiva med avslag, lagningar, fanérbortfall, skador, ett draghandtag något löst
877939
2021-02-15