Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, fanér i olika träslag, skiva i marmor, 3 lådor, beslag samt dekorelement i mässing, höjd ca 76, 70x34 cm

Slitage, marmorskiva med avslag, lagningar, fanérbortfall, skador, ett draghandtag något löst

877939

2021-02-15