Liggfåtölj Fenix design Sam Larsson

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SAM LARSSON, "Fenix", vilfåtölj, DUX, 1970-tal, kromad stomme, vippfunktion, klädsel i skinn, längd ca 150 cm

Slitage, de två mittersta dynhållarna är av

877944

2021-03-08