Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor, fotavslut med hjulltrissor i mässing, textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm

Ytskador, avslag på dekor, sprickor på stommen

877947

2021-02-15