Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNAR JONN (1904-1963): Stilleben, signerad Jonn, daterad 52, olja på pannå, ca 59x49 cm
Fläckar
877954
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här