Oljemålning Gunnar Jonn

Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn
Oljemålning Gunnar Jonn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR JONN (1904-1963): Stilleben, signerad Jonn, daterad 52, olja på pannå, ca 59x49 cm

Fläckar

877954

2021-02-21