Okänd konstnär England
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Motiv föreställande Maria Magdalena, olja på duk, bildmått ca 32x29, rammått ca 54x52 cm
åldersrelaterat slitage, slitage på ram, krackelyr
877956
2021-02-19