Okänd konstnär England

Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Motiv föreställande Maria Magdalena, olja på duk, bildmått ca 32x29, rammått ca 54x52 cm

Zustandsbeschreibung

åldersrelaterat slitage, slitage på ram, krackelyr

877956

2021-02-19