Herrarmbandsur 14 k guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 14 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnummer 131.021SP, cal 601, armband i gulddoublé (ej original), diameter ca 33 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bandhorn med slitage, i övrigt bruksslitage
877963
2021-02-16