Herrarmbandsur 14 k guld

Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld
Herrarmbandsur 14 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 14 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnummer 131.021SP, cal 601, armband i gulddoublé (ej original), diameter ca 33 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bandhorn med slitage, i övrigt bruksslitage

877963

2021-02-16