Tebord Jugend

Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend
Tebord Jugend

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TEBORD, valnöt, omkring år 1900, jugend, intarsiadekor, fällbar sarg, höjd ca 75, 71x50 cm

Slitage, ytskador

877965

2021-02-18