Stig Lindberg Spsa Ribb Gustavsberg

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

STIG LINDBERG, "Spisa Ribb", för Gustavsberg, 6 st tekoppar med fat, mjölkkanna, 2 assietter, samt ett extra tefat, benporslin

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis nötning på dekor, mikronagg kan förekomma

877967

2021-02-19