Stig Lindberg Spsa Ribb Gustavsberg
Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
STIG LINDBERG, "Spisa Ribb", för Gustavsberg, 6 st tekoppar med fat, mjölkkanna, 2 assietter, samt ett extra tefat, benporslin
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis nötning på dekor, mikronagg kan förekomma
877967
2021-02-19