Klubbat för:
13 500 SEK
3 000 SEK
KARIN OLSSON (1928-2006): Solnedgång, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 56x56 cm
Ingår i temaauktionen Kvinnliga konstnärer
877981
2021-03-08