Medaljer
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEDALJER och UTMÄRKELSER, 6 st, några förgyllda och med detaljer i emalj, en med etui, tre st uppsatta på mässingsplatta, största mått ca 5 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Slitage
877989
2021-02-21