Klubbat för:
4 800 SEK
2 000 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): 5 färgserigrafier, från mappen 5 klont, klonterade av Ulf Linde, Stockholm 1988, saknas en seriegrafi samt kasettband, numrerad 80/300, 25x45 cm
en med nagg i hörnet
878007
2021-02-16