Pierre Olofsson färgserigrafier

Klubbat för:

4 800 SEK

2 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): 5 färgserigrafier, från mappen 5 klont, klonterade av Ulf Linde, Stockholm 1988, saknas en seriegrafi samt kasettband, numrerad 80/300, 25x45 cm

en med nagg i hörnet

878007

2021-02-16