Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BIRGIT BROMS (1924-2008): Husfasader, monogramsignerad BB, olja på duk, 31x31 cm
Ingår i temaauktionen Kvinnliga konstnärer
Uppfodrad
878028
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här