Birgit Broms

Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms
Birgit Broms

Klubbat för:

12 500 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

BIRGIT BROMS (1924-2008): Husfasader, monogramsignerad BB, olja på duk, 31x31 cm

Ingår i temaauktionen Kvinnliga konstnärer

Kuntoraportti

Uppfodrad

878028

Päivämäärä:

2021-03-08