Birgit Broms
Klubbat för:
12 500 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
BIRGIT BROMS (1924-2008): Husfasader, monogramsignerad BB, olja på duk, 31x31 cm
Ingår i temaauktionen Kvinnliga konstnärer
Kuntoraportti
Uppfodrad
878028
Päivämäärä:
2021-03-08