Medaljer
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEDALJER, 7 st, en från Stockholms Landstormsförbund, flera är utmärkelser till Rickman von der Lancken, några i förgyllt silver, hänge i form av harpa, förgylld brons med ordensband, två med etui, harpan ca 11 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Slitage
878033
2021-02-21