Medaljer

Medaljer
Medaljer
Medaljer
Medaljer
Medaljer
Medaljer

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDALJER, 7 st, en från Stockholms Landstormsförbund, flera är utmärkelser till Rickman von der Lancken, några i förgyllt silver, hänge i form av harpa, förgylld brons med ordensband, två med etui, harpan ca 11 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Slitage

878033

2021-02-21