Kokbok Salvador Dali

Kokbok Salvador Dali
Kokbok Salvador Dali
Kokbok Salvador Dali
Kokbok Salvador Dali
Kokbok Salvador Dali
Kokbok Salvador Dali

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALVADOR DALI, Kokbok "Les Diners De Gala", Paris (Draeger) 1973, tryckt 1975, praktupplaga 1507/3000

Omslag med slitage, mindre skador, ej genomgången

878043

2021-02-16