Spegel teak

Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, ram av teak, märkt Glasmäster, ca 93x43 cm

Slitage

878044

2021-02-19