Suno Alvar färglitografi

Suno Alvar färglitografi
Suno Alvar färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SUNOL ALVAR (född 1935), Kungen och Drottningen, färglitografi, signerad och numrerad Épreuve d´artiste IV/XXV, bladstorlek 55 x 74,5 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

878051

2021-02-16