Soffa kretong
Klubbat för:
11 500 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, FÅTÖLJER, 3 dlr, klädsel i kretong, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 44 bredd soffa ca 180, bredd fåtöljer 67 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
878090
Päivämäärä:
2021-02-19