Angelica Wiik litografi

Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Druvan", signerad samt med dedikation, litografi med glitter, litografi, bladmått ca 86x28 cm

878099

2021-02-19