Edition Luxe Ring 18K 1800-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RING, antik, 18K, 1800-tal, otydliga stämplar troligen Peter Magnus Wallengren, Ystad, sk Envelope Ring/ Love Letter i form av kuvert, dekor med fasettslipad granat, stl ca 18 jmfr 57, vikt ca 1.8 g
Åldersrelaterat slitage.
878119
2021-03-28