Matgrupp 7 delar
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATGRUPP, 7 delar, 1940-tal, björk, bestående av bord samt 6 stolar, bord höjd ca 75 cm, 129x74 cm, 1 st iläggskiva djup 39 cm, stolar med sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
878120
Päivämäärä:
2021-02-19