Matgrupp 7 delar

Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar
Matgrupp 7 delar

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATGRUPP, 7 delar, 1940-tal, björk, bestående av bord samt 6 stolar, bord höjd ca 75 cm, 129x74 cm, 1 st iläggskiva djup 39 cm, stolar med sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

878120

Päivämäärä:

2021-02-19