Färgetsning Rafael Canogar

Färgetsning Rafael Canogar
Färgetsning Rafael Canogar
Färgetsning Rafael Canogar
Färgetsning Rafael Canogar
Färgetsning Rafael Canogar
Färgetsning Rafael Canogar
Färgetsning Rafael Canogar
Färgetsning Rafael Canogar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RAFAEL CANOGAR (Spanien, född 1935): "Camillo", signerad, och numrerad 43/50, etsning med collage, oramat blad, bildmått ca 45x30, bladmått ca 80x61 cm

878131

2021-02-16