Ordensring 18K

Ordensring 18K
Ordensring 18K
Ordensring 18K
Ordensring 18K
Ordensring 18K
Ordensring 18K

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORDENSRING, 18K, rödguld, Ceson, Göteborg, 1990, Frimurarring, emaljerad dekor i blått och rött, stl ca 22.5 jmfr 71, vikt ca 8.1 g, förgylld pin England medföljer

Bruksskick.

878136

2021-02-28