Gerd Allert Väggtextil
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GERD ALLERT (1940-2010): vävnader (4), 1900-talets andra hälft, ca 53,5x90 cm
Kuntoraportti
smärre slitage
878141
Päivämäärä:
2021-02-19