Kosta jugendvas

Kosta jugendvas
Kosta jugendvas
Kosta jugendvas
Kosta jugendvas
Kosta jugendvas
Kosta jugendvas
Kosta jugendvas
Kosta jugendvas
Kosta jugendvas
Kosta jugendvas

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KARL LINDEBERG, vas, jugend, 1900-talets början, med dekor i överfång av blåklockor mot matterad fond, signerad undertill Kosta K Lindeberg, höjd ca 26,5 cm

Smärre slitage

878147

2021-02-19